Ceník ošetření

 

1. balíček : ALCINA OŠETŘENÍ

- anamnéza pleti, odlíčení, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu, peeling, maska a závěrečný krém.

Cena 750,- Kč

 

2. balíček : PĚSTÍCÍ OŠETŘENÍ
- anamnéza pleti, odlíčení, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí,úprava obočí, barvení obočí a řas,  masáž obličeje, krku a dekoltu, peeling, maska a závěrečný krém.

Cena 850,- Kč

 

3. balíček : REVITALIZAČNÍ KÚRA                                              - anamnéza pleti, odlíčení, Enzymatický peeling, úprava obočí, barvení obočí a řas, depilace v oblasti obličeje, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, zapracování Anti Age ampule pomocí speciálních tahů, masáž obličeje a dekoltu, revitalizační kůra s koenzymem Q10.

Cena 990,- Kč

 

4. balíček :  ENERGETICKÁ KÚRA                                       -anamnéza pleti, odlíčení, Enzymatický peeling, úprava obočí, barvení obočí a řas, depilace v oblasti obličeje, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace aktivního séra, masáž obličeje a dekoltu , aplikace bioaktivní masky z hroznového vína. Závěrěčné zapracování krému s energií koenzymu Q 10.

Cena 1150,- Kč

 

5.balíček : EXKLUZIVNÍ KOLAGENOVÁ KÚRA                           -anamnéza pleti, odlíčení, Enzymatický peeling, úprava obočí, barvení obočí a řas, depilace v oblasti obličeje, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace aktivního séra, masáž ALCINA provedená PROFI COLLAGEN krémem. Masáž je v klidném až pomalém tempu. Je zaměřená na uklidnění a uvolnění pomocí akupresurních bodů v obličeji, na úpravu krevní a mízní cirkulace, na podporu látkové výměny a na napětí a pružnosti pleti. Aplikace 5-ti minutové masky.

Cena 1290,- Kč

 

 

KE KAŽDÉMU KOSMETICKÉMU BALÍČKU LZE DOKOUPIT:

- neinvazivní přístrojová mezoterapie obličeje se zapracováním kyseliny Hyaluronové  200,- Kč                                                          více zde

- spec. ošetření zad: hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, peeling, tonizace, maska, záv. krém.

   Doba ošetření cca 30min, cena 350,-Kč 

- oční kolagenové polštářky  120,- Kč

- pěstící kapsle se spec.zapracováním     50,- Kč

- vysoce vyživující bioaktivní plet. maska „Červený zázrak“     80,- Kč

 

 

 

 

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE - "VÍNOVÝ"

Obsahuje ​​bioaktivní látky, které jsou přítomny ve víně, které mají antioxidační vlastnosti, odvádí toxiny, zlepšují imunitu a ochrannou funkci pokožky. Olej z peciček hroznového vína proniká do hlubších vrstev dermy, stimuluje regeneraci buněk a obnovu buněčných struktur. Doporučuje se pro hydratační, omlazující ošetření, které má tonizační a osvěžující účinky.

Studený parafín je vhodný pro všechny části těla a pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Je určen i k aplikaci na jinak těžko přístupná místa (kolena, lokty), a také v případě kontraindikace na horký parafín. Ošetření studeným parafínem probíhá bez teplotního působení, přičemž umožňuje řešit estetické problémy pokožky stejně efektivně jako ošetření horkým parafínem. Při nanesení na pokožku vytváří parafín film, který zabraňuje odpařování vlhkosti a vytváří tak efekt sauny, což zajištuje hlubší průnik aktivních látek parafínu.

Cena 100,- Kč

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL  NA NOHY - "VÍNOVÝ"

Parafín krásně zjemní Vaši pokožku a nádherně prohřeje Vaše tělo, svaly i klouby, takže  se budete cítit velmi uvolněně a blaženě. Parafín pokožku regeneruje, prokrvuje, vyživuje.

Cena 150,- Kč

 

Před aplikací parafínu je možno dát koupel na nohy v Rochově soli.

Cena 200,- Kč včetně parafínového zábalu.

 

 

TOPlist